שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מנכ"ל משרד החינוך: " מחוז הצפון הוא רציני ומקצועי"

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

במפגש שנערך הבוקר (שני) במחוז הצפון של משרד החינוך בין שמואל אבואב, מנכ"ל המשרד למפקחים ומנהלי יחידות, פרגן לתפקוד המחוז הצפוני.

"זה מקרוב הוצג בפני סטטוס תכנית העבודה המחוזית לצפון לתשע"ח – הישגים לצד אתגרים.
במפגש שיבחתי את העבודה המצוינת של המחוז בראשותה של ד'ר אורנה שמחון", אמר אבואב שהוסיף: " מחוז  הצפון הוא מחוז רציני ומקצועי".במהלך המפגש הציג המנכ"ל את החזון, הערכים ומדיניות המשרד לשנים הקרובות לרגל 70 לישראל.

"מנכ"ל המשרד נפגש עד כה עם 64 רשויות בישראל במסגרת סיורי חינוך, עשרות מאלה, בצפון : רשויות דוברות עברית וערבית גם יחד מציין דובר המחוז,דויד גורלי. מנהלת המחוז שמחון הציגה בפני המנכ'ל את נתוני המחוז ואלה עיקריהם: בצפון כ – 320 אלף תלמידים מהגיל הרך ועד יד'. כ – 26 אלף עובדי הוראה, 2860 גנים , 776 מוסדות חינוך. 41 בתי ספר בארבע כנפי מחוז קיבלו עד כה תו תקן לאיכות ולמצוינות. היערכות המחוז לקיץ: מפעלי קיץ,פעילות נוער בחופים,קייטנות ובתי ספר של הקיץ. היערכות לתשע'ט: תכנית עבודה אסטרטגית , תכניות עבודה רשותיות , תכניות עבודה פיקוח ויחידות מינהל,ועוד.

הירשמו לניוזלטר שלנו ותשארו מעודכנים

שיתוף כתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מחדל ההקרנות בצפת: עשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות

זמן קריאה מוערך: 8 דקות מחדלים חמורים בטיפול בחולי סרטן במכון הרדיותרפיה התגלו במרכז הרפואי "זיו" בצפת כשעשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות ובנוסף מנהלים לא דיווחו על כשלים. -משרד הבריאות

קרא עוד »

סל המזון בפריפריה יקר יותר מהמרכז – בחצור סויסה מאיים במרד צרכנים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות משפחה בישראל מוציאה בממוצע על קניות כ-2,800 שקל בחודש. כלומר, תושבי צפת וחצור נאלצים להוציא כ-1,400 שקל יותר בשנה על קניות בסופרמרקט מאשר תושבי תל

קרא עוד »
אתר אינטרנט לעסק
20% הנחה
קבלו אתר מקצועי תוך 14 יום במחיר חסר תקדים שיקדם אתכם בדיגיטל ותנו לו לעבוד עבורכם…
דילוג לתוכן