שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

הצלחה לפיילוט ניסיוני של הפקולטה לרפואה ובית הספר אגמים בצפת

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה

בית ספר אג״מים בצפת בשיתוף הפקולטה לרפואה של בר אילן בעיר סיימו לא מכבר פילוט ניסיוני משותף. בפיילוט השתתפו תלמידי כתות ד' שנהגו לפקוד את כיתות הפקולטה בימי שישי והיו כתלמידים מן המניין.

שיתוף הפעולה בין הצדדים נוצר במסגרת פיתוח תכנית הייחודיות הבית ספרית במצוינות במדעים.  התכנית כללה את הנושאים הבאים: שבוע ראשון- לב וריאות. שבוע שני- מערכת עיכול ותזונה בריאה (ודוגמא לאוכל בריא- כדורי שוקולד מתמרים). שבוע שלישי- מיקרוביולוגיה ומניעת זיהומים. שבוע רביעי- גנטיקה. 

התכנית הועברה ע״י הסטודנטים לרפואה שרית טטרו ויעקב מילר שגרמו לתלמידים מפגש יוצא מן הכלל עם עולם האקדמיה והעשירו את עולמם בדרך ייחודית. בשנת הלימודים הבאה צפויה התכנית להתרחב ולהעמיק. מהנהלת בי הספר ביקשו להודות לראש העיר צפת, אילן שוחט שדאג לשיתוף פעולה זה, עם נועם רשלבך וד״ר יאיר בלומברג מהפקולטה שדאגו להוציא את התכנית לפועל.

הירשמו לניוזלטר שלנו ותשארו מעודכנים

שיתוף כתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מחדל ההקרנות בצפת: עשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות

זמן קריאה מוערך: 8 דקות מחדלים חמורים בטיפול בחולי סרטן במכון הרדיותרפיה התגלו במרכז הרפואי "זיו" בצפת כשעשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות ובנוסף מנהלים לא דיווחו על כשלים. -משרד הבריאות

קרא עוד »

סל המזון בפריפריה יקר יותר מהמרכז – בחצור סויסה מאיים במרד צרכנים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות משפחה בישראל מוציאה בממוצע על קניות כ-2,800 שקל בחודש. כלומר, תושבי צפת וחצור נאלצים להוציא כ-1,400 שקל יותר בשנה על קניות בסופרמרקט מאשר תושבי תל

קרא עוד »
אתר אינטרנט לעסק
20% הנחה
קבלו אתר מקצועי תוך 14 יום במחיר חסר תקדים שיקדם אתכם בדיגיטל ותנו לו לעבוד עבורכם…
דילוג לתוכן