שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

הרמת כוסית חגיגית בין צמרת פיקוד הצפון לראשי הרשויות

זמן קריאה מוערך: 2 דקות
כנס ראשי הרשויות הצפוניות המסורתי לכבוד חגי תשרי עם צמרת פיקוד הצפון התקיים במפגש בראשות מפקד פיקוד הצפון, אלוף יואל סטריק. בכנס נכחו מפקדי האוגדות, מח"ט 769, מפקד מחוז צפון בפיקוד העורף ונציגים נוספים.
היום החל במפגש במחנה גיבור, המשיך בתצפית וסקירה של מפקד פיקוד הצפון בהר דוב והסתיים בהרמת כוסית חגיגית. האירוע נועד לשמור ולחזק את שיתוף הפעולה וההפריה ההדדית בין צה״ל לרשויות.
מדברי מפקד פיקוד הצפון, אלוף יואל סטריק: ״צאו מפה עם תחושת ביטחון, אויבנו לא יעלו עלינו לכלותנו, המהלכים שלנו מחושבים וזהירים. אנחנו ביחד ממוקדי מטרה לשמור על השקט בצפון ואני שמח לשרת אתכם ואת המדינה יחד עם מפקדי האוגדות והחטיבות המצויינים, המטות ואנשי פיקוד צפון ופיקוד העורף, ליצור מה שנכון עבור הביטחון. מאחל לכולנו שנה טובה, של שגשוג וביטחון״.
 
מדברי מח"ז צפון, אל"ם איציק בר: "כל דבר הנעשה לחיזוק הקשר בין רשויות הצפון לבין פיקוד צפון ולמחוז צפון בפיקוד העורף הוא מבורך. רק שיתוף פעולה רציף יבנה מקשת הגנה איכותית, כשבראש ובראשונה חוזק וחוסן הרשויות עומד לנגד עינינו".

הירשמו לניוזלטר שלנו ותשארו מעודכנים

שיתוף כתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מחדל ההקרנות בצפת: עשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות

זמן קריאה מוערך: 8 דקות מחדלים חמורים בטיפול בחולי סרטן במכון הרדיותרפיה התגלו במרכז הרפואי "זיו" בצפת כשעשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות ובנוסף מנהלים לא דיווחו על כשלים. -משרד הבריאות

קרא עוד »

סל המזון בפריפריה יקר יותר מהמרכז – בחצור סויסה מאיים במרד צרכנים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות משפחה בישראל מוציאה בממוצע על קניות כ-2,800 שקל בחודש. כלומר, תושבי צפת וחצור נאלצים להוציא כ-1,400 שקל יותר בשנה על קניות בסופרמרקט מאשר תושבי תל

קרא עוד »
אתר אינטרנט לעסק
20% הנחה
קבלו אתר מקצועי תוך 14 יום במחיר חסר תקדים שיקדם אתכם בדיגיטל ותנו לו לעבוד עבורכם…
דילוג לתוכן