שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

צפת במקום השני בקרב הנשים המגיעות לקצונה – אך בתחתית באחוזי המתגייסים לצה"ל

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

בשעה שבקריית שמונה יכולים להיות גאים בשיעור המתגייסים לצה"ל בקרב תלמידי התיכון,המצב בצפת בכל מה שקשור לשיעור המתגייסים הכללי של העיר ממשיך להיות נחות. למרות שחל שיפור משמעותי אצל הנשים. 

קרית שמונה מוליכה את הטבלה הצפונית עם 85.32 כשמחציתם מתגייסים ללוחמה. צפת נועלת את טבלת ערי הצפון עם 61.8% לעומת 62.7% אשתקד. כש- 46.4% מתגייסים ליחידות הקרביות. מהנתונים עולה שמספר המיצוי לקצונה עומד על 3.5%.

בקרב הנשים צפת ממשיכה לשמור על הישגים בכל מה שקשור למיצוי לקצונה. צפת מדורגת במקום השני בטבלה הארצית, עם 11.9% אחרי מודיעין – מכבים – רעות 12.7%. מהנתונים הארציים שפרסם אגף כוח אדם של צה"ל עולה שבערים בהם יש אוכלוסיה גדולה של המגזר החרדי או ערבי ישנה פגיעה בנתוני הגיוס ולכן צפת יכולה לרשום לעצמה כהישג את הנתונים אצל הנשים המוליכות את טבלת המתגייסות ליחידות הקרביותהמועצות המקומיות בצפון לא נכנסו לרשימה אך בית הספר אורט ע"ש "אברט" בחצור הגלילית ממשיך כמו בשנים הקודמות להיות המוביל בצפון בשיעור המתגייסים.

 

הירשמו לניוזלטר שלנו ותשארו מעודכנים

שיתוף כתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מחדל ההקרנות בצפת: עשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות

זמן קריאה מוערך: 8 דקות מחדלים חמורים בטיפול בחולי סרטן במכון הרדיותרפיה התגלו במרכז הרפואי "זיו" בצפת כשעשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות ובנוסף מנהלים לא דיווחו על כשלים. -משרד הבריאות

קרא עוד »

סל המזון בפריפריה יקר יותר מהמרכז – בחצור סויסה מאיים במרד צרכנים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות משפחה בישראל מוציאה בממוצע על קניות כ-2,800 שקל בחודש. כלומר, תושבי צפת וחצור נאלצים להוציא כ-1,400 שקל יותר בשנה על קניות בסופרמרקט מאשר תושבי תל

קרא עוד »
אתר אינטרנט לעסק
20% הנחה
קבלו אתר מקצועי תוך 14 יום במחיר חסר תקדים שיקדם אתכם בדיגיטל ותנו לו לעבוד עבורכם…
דילוג לתוכן