שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

יום המעשים הטובים בחצור: עובדי עמידר סייעו לטפח את מרכז פרס לצעירים

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה

עובדי חברת עמידר החדשה מהסניף בטבריה, שהינה הזרוע הביצועית של משרד הבינוי והשיכון, השתתפו בשבוע שעבר ביום מעשים טובים במרכז פרס לצעירים, בעיר חצור הגלילית.

המתנדבים שתלו פרחים, צבעו וניקו את המרכז שהפך ליפה יותר. גופים, חברות ותושבים רבים נרתמו גם הם ולקחו חלק ביום זה. מירי לוי, מנהלת מרכז השירות של עמידר בטבריה מסרה: "רוח הנתינה, הערבות ההדדית ועוצמת השייכות הקהילתית מובילה את חברת עמידר לאורך כל הדרך. העובדים שלנו מסורים לקהילה לא רק במסגרת עבודתם אלא גם בתרומתם הקהילתית. אני מודה לכל העובדים שלקחו חלק ומאחלת לנו שנמשיך בביצוע עבודת הקודש".

לצד ההשקעה בתחזוקת הדיור הציבורי ובהגדלת מלאי הדירות ובהתאם למדיניות משרד הבינוי והשיכון, פועלת עמידר החדשה באמצעות אגף קשרי קהילה להעצמת קהילת דיירי הדיור הציבורי.השקעה זו מבוצעת הן בהיבט האישי והן בהיבט הקהילתי-חברתי, על ידי קיום תכניות ייעודיות ופעילויות במרכזים הקהילתיים הפועלים ברחבי הארץ. במסגרת מרכזים אלה, מתקיימות פעילויות חינוכיות, חברתיות ומעצימות לילדים, נוער ומבוגרים במהלך כל השנה.

הירשמו לניוזלטר שלנו ותשארו מעודכנים

שיתוף כתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מחדל ההקרנות בצפת: עשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות

זמן קריאה מוערך: 8 דקות מחדלים חמורים בטיפול בחולי סרטן במכון הרדיותרפיה התגלו במרכז הרפואי "זיו" בצפת כשעשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות ובנוסף מנהלים לא דיווחו על כשלים. -משרד הבריאות

קרא עוד »

סל המזון בפריפריה יקר יותר מהמרכז – בחצור סויסה מאיים במרד צרכנים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות משפחה בישראל מוציאה בממוצע על קניות כ-2,800 שקל בחודש. כלומר, תושבי צפת וחצור נאלצים להוציא כ-1,400 שקל יותר בשנה על קניות בסופרמרקט מאשר תושבי תל

קרא עוד »
אתר אינטרנט לעסק
20% הנחה
קבלו אתר מקצועי תוך 14 יום במחיר חסר תקדים שיקדם אתכם בדיגיטל ותנו לו לעבוד עבורכם…
דילוג לתוכן