שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

לראשונה בצפת לימודי סייבר מתוגברים במסגרת פדגוגיה מוטת עתיד

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

לראשונה בצפת נכנסה בכלל חטיבות הביניים תכנית לימודי סייבר מתוגברים במסגרת פדגוגיה מוטת עתיד. מדובר ביוזמה משותפת של מנהלת המחוז, ד"ר אורנה שמחון ובהובלת ראש העיר ושל שוקי אוחנה, ראש עיריית צפת.

"בפגישת עבודה שקיימתי עם נציגי המרכז לחינוך סייבר העמקנו בליבה התכנית שעוסקת בלימודי סייבר ומתמקדת בטיפוח בני נוער מוכשרים בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית, במטרה להגדיל באופן משמעותי את ייצוגם ביחידות העילית הטכנולוגיות של צה”ל", אמרה מנהלת המחוז. עוד הוסיפה: "מדובר במפעל מרתק ומעורר השראה ושמחתי מאוד לשמוע על ההישגים המרשימים של התכנית במחוז. סיכמנו על בדיקת היתכנות להרחבה ולהעצמת התכנית לישובים ולקהלים רחבים ומגוונים יותר ובכוונתנו להמשיך בעשייה מבורכת זו ונפעל לביסוס שיתופי פעולה" .

מן הנתונים עולה כי נמשכת מגמת העלייה של מתקבלים לתכנית "מגשימים" הפועלת בכיתות י' -יב' מציין דובר המחוז , דויד גורלי ומוסיף:"כ-300 נערות מהמחוז, בנות כיתה ט', משתתפות בפעילות Syber Girlz בשיתוף עם גוגל, לקידום שיוויון מגדרי.נרשם גידול של 15% במשתתפי פעילות Pixelz בערים עפולה ו נוף גליל.תלמידי מחוז הצפון מכיתות ו' עד יב' מהווים את הייצוג הגבוה ביותר בתכניות השונות של המרכז לחינוך סייבר. תיכלול מחוזי : נורית ברגר גיל , הממונה על התחום".

הירשמו לניוזלטר שלנו ותשארו מעודכנים

שיתוף כתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מחדל ההקרנות בצפת: עשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות

זמן קריאה מוערך: 8 דקות מחדלים חמורים בטיפול בחולי סרטן במכון הרדיותרפיה התגלו במרכז הרפואי "זיו" בצפת כשעשרות חולים טופלו בניגוד להנחיות ובנוסף מנהלים לא דיווחו על כשלים. -משרד הבריאות

קרא עוד »
אתר אינטרנט לעסק
20% הנחה
קבלו אתר מקצועי תוך 14 יום במחיר חסר תקדים שיקדם אתכם בדיגיטל ותנו לו לעבוד עבורכם…
דילוג לתוכן