הוגש כתב אישום נגד קטין מצפת על שוד של תחנת דלק

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

לפני כשלושה שבועות בשעות הלילה המאוחרות התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל אודות שוד שהתבצע בתחנת דלק "סונול" בעיר צפת .

צילום ארכיון: דוברות משטרת ישראל.

מיד עם קבלת האירוע במוקד 100, כוחות משטרה גדולים נפרסו בעיר ובקרבתה והחלו בסריקות נרחבות לאיתור הנאשם. חוקרי משטרת ישראל הוזעקו לזירת האירוע אספו ממצאים ופתחו בחקירה. במהלך החקירה הנאשם (17) נעצר, נחקר ובית משפט השלום לנוער בקרית שמונה האריך מעצרו מעת לעת בהתאם לבקשת המשטרה.

מהחקירה עלה, כי כרבע שעה לפני אירוע השוד הגיע הנאשם לחנות הנוחות, גלוי פנים, וביקש לקנות חפיסת סיגריות באמצעות שני כרטיסי אשראי, שסורבו והנאשם עזב את המקום. לאחר רבע שעה חזר הקטין כשהוא רעול פנים וכשהוא אוחז בחפץ הנחזה לאקדח. הנאשם כיוון את האקדח לעבר הקופאי ודרש ממנו את תכולת הקופה. הקופאי מסר לנאשם כ-800 ₪ וזה נמלט מהמקום. בתום חקירה מהירה הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז צפון, אשר בחנה את הראיות בתיק והגישה בבית משפט המחוזי לנוער בנצרת כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד הנאשם בגין עבירה של שוד שלצידה קבוע בחוק עונש מאסר לתקופה של 14 שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

גיליון השבוע
מופץ בעשרות ישובים משנת 1986 לפרסום 04-6971469

דואגים לבעלי החיים: בצפת מאכילים חתולים – באשכול גליל מזרחי מאמצים כלבים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות בעקבות ההנחיות המגבילות את התושבים לצאת מביתם, החליטו גם בעיריית צפת וגם בשירות הווטרינרי האזורי של אשכול גליל מזרחי, על מספר פעולות לסייע לבעלי החיים

קרא עוד »
דילוג לתוכן