הפרויקט של מפעל הפיס: רביבו הופיעו במרום הגליל – אמדורסקי יופיע בכפר בלום

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

מזג אוויר סוער במיוחד לא מנע ממאות צופים להגיע לאולם המועצה האזורית של מרום הגליל וליהנות ממופע מוסיקה סוחף של הפרויקט של רביבו שנערך במסגרת אירועי התרבות של מפעל הפיס – "בימות פיס".

בתמונה: עמית סופר, צביה פרץ מנהלת מחלקת התרבות מרום גליל והפרויקט של רביבו. צילום: יוחנן אביטן.

את האירוע, כיבד בנוכחותו ראש המועצה, עמית סופר. באותה מסגרת יופיע ביום שלישי הקרוב, הזמר, אסף אמדורסקי בבית העם בכפר בלום (21:00) במחיר מסובסד של 30 ש"ח. "בימות פיס", פרויקט התרבות הגדול של מפעל הפיס, מאפשר זו השנה התשיעית לתושבי הפריפריה ליהנות מהופעות חיות של מיטב האמנים הישראלים, במחיר סמלי במיוחד. מטרת "בימות פיס" הינה להעשיר את ההיצע התרבותי על כל גווניו לתושבי הפריפריה, ולאפשר למגוון רחב ביותר של אמנים ישראלים להופיע בפני קהל נרחב בכל רחבי הארץ. חלק מהמופעים יתקיימו אף ללא תשלום.

במסגרת הפרויקט, במהלך השנה הקרובה מפעל הפיס יעניק לכ-220 רשויות ברחבי הארץ, הזדמנות ליהנות ממופעי תרבות מבוקשים, תוך בחירת סוג המופע, מתוך היצע נרחב של עשרות אמנים מהשורה הראשונה, כולל אמנים אהובים מהחברה הדתית והערבית.

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי: "אנו גאים שהמופעים מוצעים לקהל הרחב בפריסה כלל ארצית כך שכל אזרחי ישראל לרבות אזורי הפריפריה יכולים ליהנות מבילוי תרבותי איכותי במחיר סימלי. אנו נמשיך להפתיע עם מגוון אומנים מכל הסגנונות והקשת התרבותית ליצור חוויה מלאה ושלמה בקרב כל אחד ואחד בתושבי ישראל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

גיליון השבוע
מופץ בעשרות ישובים משנת 1986 לפרסום 04-6971469

דואגים לבעלי החיים: בצפת מאכילים חתולים – באשכול גליל מזרחי מאמצים כלבים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות בעקבות ההנחיות המגבילות את התושבים לצאת מביתם, החליטו גם בעיריית צפת וגם בשירות הווטרינרי האזורי של אשכול גליל מזרחי, על מספר פעולות לסייע לבעלי החיים

קרא עוד »
דילוג לתוכן