fbpx

יעקב מלול מצפת ורפי וקנין מק"ש מצטייני מד"א במרחב ירדן

באמצע שבוע התקיים במרכז מד"א טקס המצטיינים השנתי של מגן דוד אדום, בו הוענקו תעודות ומגני הוקרה ל-26 מתנדבים ועובדים המצטיינים בארגון מכל רחבי הארץ. בטקס שהונחה ע"י סמנכ"ל ארגון ופיתוח במד"א צביקה בנדיק ומנהלת מדור פרט ורווחה במד"א פנינה לידני נכחו המצטיינים, בני משפחותיהם, הנהלת מד"א, עובדים ומתנדבים.

פ

במהלך הטקס בירכו את המצטיינים נשיא מד"א אבי זהר, מנכ"ל מד"א אלי בין, יו"ר וועד העובדים במד"א עוזר לייפר ויו"ר וועדת אות ועיטור במד"א חיים דגן. מצטייני מרחב ירדן הם יעקב מלול מצפת ורפי וקנין מקרית שמונה.  

יעקב מלול, הינו מתנדב מד״א בן 39 מצפת, ובימים אלו משמש כאופנוען כונן של מרחב הירדן בכוננות מלאה. בין פעולותיו הבולטות, סייע יעקב במהלך מלחמת לבנון השנייה בתור פרמדיק באזור הצפון. יעקב ממלא עשרות ואף יותר של שעות תקן בנקודת ההזנקה של צפת. חבריו מעידים כי יעקב עושה את עבודתו עם הרבה צניעות, השקעה, מוטיבציה ורצון לסייע בכל שיידרש. הוא מהווה דוגמה אישית לכל המתנדבים תוך צניעות וענווה.

ך

רפי וקנין, מתגורר בקרית שמונה, ועובד בתחנת מד״א בעיר מזה כ – 30 שנים. כיום משמש רפי כאחראי רכב בתחנת קריית שמונה ותחנת מטולה. בתחנה מעידים עליו כי תמיד נמצא לעזר בכל הקשור לאחזקה ולטיפול ברכבי האמבולנס, תוך דאגה למלא את החסר בתחנות. רפי מבצע את עבודתו במסירות, ביעילות, בנאמנות ומעל להכל – בהתנדבות. מעבר למקצועיותו הגדולה, רפי מהווה מודל חברתי בתחנה, תוך סמן חיובי לצוות התחנה והשריית אווירה נעימה בסביבתו. הוא משמש דוגמא ומופת כאדם הרואה עין בעין את טובת המערכת ועוסק בהצלת חיים הן בתפקידו המבצעי והן בתפקידו המקצועי.

unnamed

אבי זוהר, נשיא מד"א: "אני מברך את כלל הזוכים והזוכות באות ההצטיינות. באופן אישי, זו הזדמנות לומר כי אני גאה בכלל מתנדבי ועובדי מד"א אשר רואים לנגד עיניהם את אהבת האדם, פועלים במסירות וברצון לעזור, וזאת אף תוך סיכון עצמי. תודה לכם על הנתינה, האהבה, העזרה והמסירות. אתם דוגמא ומופת לחברה הישראלית".

חיים דגן, יו"ר וועדת אות ועיטור במד"א: "מתנדבי ועובדי מד"א הם תמהיל של החברה הישראלית מכל המינים, המגדרים וקצוות החברה, אך לכולם מין המשותף – כולכם, היושבים כאן היום, פועלים מתוך אמונה בהצלת החיים, תוך ראיית טובת החולה בראש מעיינכם, והכי חשוב – לא על מנת לקבל פרס. אני גאה בהון האנושי המרכיב את מד"א אשר פועלים בשיתוף זה עם זו לדאגה לאוכלוסיית ישראל ואוכלוסיית העולם".

 עוזר לייפר, יו"ר ועד עובדי מד"א: "היושבים כאן היום הינם מתנדבים ועובדים של הארגון אשר נותנים את מיטב ימיהם לטובת החברה הישראלית. מגן דוד אדום הוא כמעין 'מותג' בחברה הישראלית אשר מתפתח ומתרחב במהלך השנים על ידי פיתוח מודלים כגון אפליקציית נאמני חיים, הוספת אופנוענים למערך ועוד. מבחינתי – כולם מצטיינים, העובדים, המתנדבים וכל אזרח אשר בוחר לתת מזמנו למען הצלת החיים. מברך את כולכם".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "כוחו של מד"א טמון בהון האנושי המרכיב אותו. עובדי ומתנדבי מד"א מקדישים מזמנם הפנוי להציל חיים ולתרום לחברה ולמדינה. כמנכ"ל הארגון חשוב לי לומר כי זהו יום חגיגי עבורכם, אבל אנחנו בהנהלה רואים את ההצטיינות מידי יום ולילה. אני רוצה לנצל את ההזדמנות על מנת לברך את בני המשפחה שלכם שתומכים בכם יום יום, לולא התמיכה והכתף הרחבה שהם מעניקים לכם מתוך הבית לא ניתן היה לבצע את המשימות שאתם מבצעים. אני מחזק את ידכם ובטוח כי תמשיכו בעבודתכם המסורה למען הצלת חיים. מרגש אותי לראות את ההירתמות ואת הרצון של עשרות ומאות אזרחים, נרגשים להמשיך בעבודת הקודש שהם עושים בשטח ובמטה במשימה החשובה כ"כ של הצלת חיים. אני מאחל להם המון בהצלחה ומקווה לראות אותם עוד שנים רבות בארגון. אני מודה בשמי ובשם מד"א לעובדים ולמתנדבים, לוותיקים ולצעירים שקיבלו בזאת הצטיינות במד"א, שנתנו מעצמם באהבה, במקצועיות ובמסירות לאורך שנים רבות,הובילו ערכים של חינוך ומצוינות ובעיקר תרמו למשימה הלאומית הכה חשובה של הצלת חיים. זה מגיע לכם ואנחנו שמחים שאתם אתנו".

אהבתם את הידיעה? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם ידיעה מעניינת? שלחו לנו [email protected]

20000
חברים הצטרפו לאפליקציה של הגליל
גליון השבוע- בדיגיטל ובעשרות ישובים לפרסום 04-6971469

Compare