כתב אישום נגד תושב צפת על השבתת 6 מוניות בכרמיאל כדי לגנוב 2600 שקל

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

כתב אישום הוגש באמצע השבוע נגד תושב צפת בגין גניבה, חבלה ונזק ל- 6 מוניות בכרמיאל. העבירות המיחוסות לתושב צפת בוצעו בכרמיאל ב-26 וה-29 בדצמבר לפנות בוקר.

החשוד היה מהגיע עם רכב שכור לעיר ונהג לנפץ את שמשת הנוסע, פותח את הדלת ונכנס למונית, משם היה גונב סכומי כסף וחפצים.במרבית המקרים הסתכם השלל בעשרות או מאות בודדות של שקלים תוך כדי שהנזק הנגרם לרכב הצריך אלפי שקלים לתיקון והשבית את נהגי המונית מעבודתם עד לתיקון הרכב.

שוטרי משטרת ישראל סרקו את מצלמות האבטחה בעיר וזיהו רכב שעורר את חשדם, בבדיקה התברר שזהו רכב שכור, החקירה הביאה לתושב צפת ששכר את הרכב והוא נעצר ביום ה- 30 בדצמבר, יממה לאחר שביצע את סדרת התפרצויות השניה. כנגד החשוד הוגשה בקשה למעצר עד תום ההליכים וכתב אישום ובו מספר סעיפים בניהם פריצה לרכב, היזק לרכוש וגניבה מרכב.

בכתב האישום 35 עדי תביעה שונים בניהם אזרחים עדים, ושוטרים – דבר שמצביע על היקף מאמצי חקירה גדולים שנועדו להביא את החשוד לדין.משטרת ישראל פועלת גם במישור הגלוי והסמוי, תוך שימוש בכל האמצעים הטכנולוגיים הממתקמים במטרה לשמור על שלום הציבור, ביטחונו ורכושו.משטרת ישראל ממליצה לציבור לא להשאיר חפצים, טלפונים ניידים וכו' גלויים בתוך הרכב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסמו באתר ובעיתון המודפס כל שישי ותיהנו מחשיפת ענק 24/7
שלחו הודעה או חייגו 04-6971469

עוד כתבות

הישארו מעודכנים 24/7

הורידו את האפליקציה של הגליל
דילוג לתוכן