fbpx

מבצע סילבסטר: מד"א והמשטרה בכוננות מוגברת – "הימנעו מצריכה מופרזת של אלכוהול"

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

במד"א ומחוז הצפוני של המשטרה נערכים בכוחות מתוגברים לקראת חגיגות הסילבסטר שייחלו היום במסיבות סוף שנה אל השעות הקטנות של הלילה.

צילום: מאיר ינקו.

שוטרי תחנות צפת קרית שמונה והירדן יתפרשו במרכזי הבילוי העיקריים (ראש פינה – הגומא) שם צפויה להיות תנועה ערה של חוגגים. במשטרה מדגישים, כי תוגבר האכיפה על מכירת אלכוהול לקטינים ועל נהיגה בהשפעת אלכוהול. השוטרים יבדקו מכירת משקאות משכרים בפיצוציות ובנוסף, יתבצעו בדיקות נשיפון במספר נקודות בילוי מרכזיות, וכן באופן ספונטני.ההערכה במשטרה היא כי מערך השוטרים הגלויים והסמויים, בתגבור כוחות נוספים, ימנע, כבעבר, תופעות של אלימות בתוך מקומות בילוי ובמקומות ציבוריים, לרבות פארקים וגנים.כן נמסר, כי יושם דגש על מניעת ונדליזם וכי כל מקרה של הפרת הסדר הציבורי יטופל בנחישות. "אנו מקווים כי חגיגות הציבור לא יופרעו, ונאחל לכל החוגגים בילוי נעים ובטוח", נמסר מהמשטרה.

כבכל שנה, צוותי מד"א יהיו פרוסים בכוננות מוגברת ברחבי הארץ, על מנת להעניק מענה רפואי מהיר ויעיל בכל צורך שעלול לעלות במהלך ליל הסילבסטר. תחנות מד"א יתוגברו בחובשים, פאראמדיקים ובכונני מד"א הרכובים על אופנועי חירום, אופניים חשמליים ובימבולנסים. הנחיות בטיחות מיוחדות הועברו לצוותי מד"א, אשר יתנו דגש, בין היתר, לשמירת בטיחותם של הולכי הרגל ורוכבי האופניים שבדרך.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "כבכל שנה כוחות מד"א ערוכים מראש בהערכות מיוחדת ובכוחות מתוגברים בליל השנה האזרחית החדשה, על מנת לתת מענה רפואי יעיל ומהיר לכל אירוע בכל מקום ברחבי הארץ. אני קורא לציבור המבלים לנהוג באחריות ולהימנע מצריכה מופרזת של אלכוהול, על מנת לשמור על ביטחונם האישי ולהתחיל באופן חיובי את שנת 2020. אנחנו מאחלים לכולם שנה אזרחית טובה, בריאה ובטוחה".

הימנעו מצריכה מופרזת של אלכוהול! צריכת מוגברת של משקאות משכרים עלולה לגרום להרעלה ואף למוות במקרים מסוימים. יש לזכור כי מחקרים מוכיחים שאלכוהול נוטה להביא להפעלת אלימות של השותה כלפי סביבתו. נהיגה, רכיבה על אופניים או על כל כלי ממונע אחר תחת השפעת אלכוהול, אסורה ומסכנת את חייהם של הנוהג וסביבתו.  

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
גיליון השבוע
מופץ בעשרות ישובים משנת 1986 לפרסום 04-6971469

המשטרה סגרה את אתר קבר הרשב"י במירון

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה משטרת ישראל ורבני ועדת החמישה החליטו לסגור את אתר קבר רבי שמעון בר יוחאי במירון מחשש לסכנה בריאותית לציבור. בשל החשש מהתקהלויות מסוכנות המנגודות לתקנות

כן חיוני/ לא חיוני? האבסורד שבסגר הנוכחי

זמן קריאה מוערך: 2 דקות כן חיוני/ לא חיוני?הסגר החדש גורר איתו יותר שאלות מתשובות, יותר אי הבנות מהסכמות ולצד זה שלל פתרונות יצירתיים כדוגמת אותו בעל עסק שכתב פשוט

אופיר סופר: היה ראוי שהמדינה הייתה משקיעה באופן מיידי מיליארד שקלים במיגון הצפון״

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה בדיון שהתקיים בוועדת חוץ וביטחון ביוזמת ח״כ אופיר סופר מסיעת ימינה בנושא תוכנית ״מגן הצפון״, הוא אומנם פירגן לשר לנושאים אזרחיים וחברתיים במשרד הביטחון, מיכאל

דילוג לתוכן