מגוחך: המאמן סופר הותקף וההתאחדות לכדורגל הסתפקה בקנס כספי לג'דיידה

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

קנס של 2.500 זה המחיר לתקיפת מאמן כדורגל בישראל. דיין ועדת המשמעת של ההתאחדות, צחי נמירובסקי לא החמיר עם קבוצת הפועל ג'דיידה מכר שהייתה אחראית להתפרעות במשחקה מול צפת בטובא מיד לאחר ספיגת השער השני בנצחונה של צפת, 0:2.

התקרית החמורה החלה לאחר שהמאמן סופר חגג בהתלהבות יתר את השער השני מה שעורר את זעמם של האורחים. במקום התפתחה מהומה רבתי שהופסקה בקושי רב. לפי דוח שופט המשחק, דניאל לוי מדובר אכן באירועים חמורים. "במהלך המחצית השנייה הושלכו בקבוקים מהקהל של גדידה לכר הדשא ונשמעו קריאות גזעניות נגד אנשי הספסל של צפת וצוות השיפוט : " יהודים מסריחים" ועוד , לאחר השער השני של צפת ולאחר שריקת הסיום, יוסי סופר המאמן של צפת רץ לחגוג בסמוך לספסל ואז התפתחה מהומה רבת משתתפים משתי הקבוצות", מציין שופט המשחק בדוח.

דיין ההתאחדות, נמירובסקי הרשיע את צפת בשותפות להתפרעות בתגרה ותקיפה וקנס אותה ב-2500 ₪. סכום דומה של קנס ספגה ג'דיידה מכר שלה לטענת צפת היה חלק גדול במהומה.  הדיין נימרובסקי הרשיע את ג'דיידה בהתפרעות ובתגרה וזיכה אותה מקריאות גזעניות ומהתפרעות אוהדים. המאמן סופר זוכה מהתנהגות בלתי הולמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

גיליון השבוע
מופץ בעשרות ישובים משנת 1986 לפרסום 04-6971469

דואגים לבעלי החיים: בצפת מאכילים חתולים – באשכול גליל מזרחי מאמצים כלבים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות בעקבות ההנחיות המגבילות את התושבים לצאת מביתם, החליטו גם בעיריית צפת וגם בשירות הווטרינרי האזורי של אשכול גליל מזרחי, על מספר פעולות לסייע לבעלי החיים

קרא עוד »
דילוג לתוכן