שלושה דורות בנוער העובד והלומד – משפחת ברושי מקיבוץ מלכיה חגגה את יום המשפחה

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

מה שמחבר בין שלושת הדורות במשפחת ברושי-שייק, בנוסף לגנטיקה, הוא תנועת הנוער בה צמחו – הנוער העובד והלומד. בראשית השבוע התקבצו בקיבוץ מלכיה לחגיגה מיוחדת של יום המשפחה – הצטלמו לתמונה משפחתית עם החולצות הכחולות והוקירו את התנועה בה צמחו.

שלושה דורות של בוגרי תנועת הנוער העובד והלומד התקבצו אמש בקיבוץ מלכיה לתמונה עם החולצות הכחולות: ראש המשפחה הסבא אליהו (אלי) ברושי (87) חבר התנועה משנת 1947, פעיל בגרעין מלכיה שם מתגורר עד היום. בתו של אליהו, אדווה שייק, בת 57 הייתה חניכת התנועה, יצאה לשנת שירות עם גרעין של בני הקיבוצים והייתה קומונרית בנצרת עלית, התגייסה לנח"ל ויצאה לפיקוד. הנכד, גבע שייק בן 25, מרכז כיום את קן התנועה במושב פרוד, מ.א. מרום הגליל.

אליהו ברושי, אמר: "אני חבר בתנועה הנוער העובד והלומד החל משנת 1947, עבורי מדובר בחברות ובאורח חיים גם אם אינני פעיל כרגע וגם בתי ונכדי התחנכו על ערכי התנועה ולשמחתי היו חלק ממנה ופעילים עד היום. ביום המשפחה הזה אני שמח וגאה להיות חלק ממשפחת הנוער העובד והלומד."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

גיליון השבוע
מופץ בעשרות ישובים משנת 1986 לפרסום 04-6971469

דואגים לבעלי החיים: בצפת מאכילים חתולים – באשכול גליל מזרחי מאמצים כלבים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות בעקבות ההנחיות המגבילות את התושבים לצאת מביתם, החליטו גם בעיריית צפת וגם בשירות הווטרינרי האזורי של אשכול גליל מזרחי, על מספר פעולות לסייע לבעלי החיים

קרא עוד »
דילוג לתוכן