fbpx

שרת השיכון וראש עיריית צפת סיירו בבית בו נספה הפעוט בשריפה ונפגשו עם אימו

זמן קריאה מוערך: 3 דקות

שרת הבינוי והשיכון חברת הכנסת יפעת שאשא ביטון הגיע הבוקר (שלישי) לסיור עבודה ברחבי העיר צפת יחד עם ראש עיריית צפת שוקי אוחנה. בפתח הסיור הגיע השרה לרחוב דוד אלעזר בו התרחשה השריפה בשבת לפני כשבועיים וחצי במהלכה נספה אלעד פריזאט.

במקום  התקיים סיור במהלכו הוצגו המפגעים שתוקנו וקצב קידום השיפוצים במבנה על ידי עמידר ועיריית צפת. כזכור, מלבד בית משפחת פריזאט בו פרצה השריפה כל המבנים בבניין שוקמו עוד באותו השבוע והמשפחות חזרו לביתם. במהלך הסיור העלה ראש העיר את סוגיית שיפור המוכנות לשריפות לרבות התקנת גלאי עשן בכל בתי עמידר ברחבי העיר צפת, השרה הנחתה לקדם את תהליך זה.

לאחר מכן, פגשה השרה יחד עם ראש העיר את אימו של אלעד ז״ל- רחל ושוחחו עימה על תהליך השיקום, הסיוע והליווי אותו מעניקים עמידר ועיריית צפת לרבות מחלקת הרווחה. בימים אלו מתגוררת רחל בדירה שכורה שמומנה לה על ידי הרשויות. לבקשת ראש העיר בשלב הבא תקבל משפחת פריזאט דירה חדשה ולא תשוב לבית בו התרחש האסון. רחל הודתה לשרה ולראש העיר על הסיוע והליווי מאז אירוע השריפה וגם בימים אלו ממש.

אוחנה הציג בפני השרה גם את הבתים שנשרפו לפני מספר שנים בשכונת כנען בעיר ובשטח בחנו השניים את סוגיית הסיוע למשפחות בשיקום הבתים. השרה הנחתה את ציוותה לפתוח בהידברות מידית עם הדיירים ולבחון דרך לפתרון הסוגיה שנותרה פתוחה וללא התקדמות עד כה.

במהלך הביקור הציג אוחנה גם את סטאטוס התקדמות הקמת שכונת מצפה ימים החדשה בצפון העיר צפת. הצוותים סיירו בשכונה התרשמו ממיקומה הייחודי והנוף הקסום, שמעו על תהליך התקדמות הפיתוח וכן על שיווק השטחים. השרה ברכה את ראש העיר על פעילותו לעידוד הגעת אוכלוסיות חזקות לעיר- שכונת אנשי קבע, שכונת רופאים וכדומה. כמו כן העלה ראש העיר את סוגיית שיקום מבנים ישנים בעיר הן מבחינת שיקום שכונות והן מבחינת חיזוק מבנים ודרש לקדם פרויקטים אלו: "זה קריטי לביטחון הדיירים, זה קריטי לעיר וזה קריטי לאיכות חיי התושבים" אמר אוחנה.

"כמי שמכירה את האזור היטב אני יודע שצפת בעבר הייתה המרכז של האזור כולו, כשאני ראה את התוכניות והעשייה של ראש העיר אני מבינה שיש לעיר תקווה לשוב לגדולתה ואף מעבר לכך. בכל תפקיד ובכל מקום שאהיה אשמח לסייע לך ולעיר צפת" ציינה השרה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לחץ כאן
מהפיכה בענף השירות בגליל
כתבו מה אתם מחפשים- וקבלו הצעות מחיר ללא התחייבות מאנשי מקצוע בגליל - חינם!
לחץ כאן
כל אנשי המקצוע והשירות במקום אחד!
בחרו את סוג השירות או המוצר שאתם מחפשים ואיש המקצוע יחזור אליכם ישירות עם הצעת מחיר (עשרות בעלי מקצוע- מחשמלאים ועד צבעים, מעורכי דין ועד מנהלי חשבונות, ממוסכים ועד בתי דפוס, מיועצי משכנתאות ועד טכנאי סלולאר- הכל בשבילכם במקום אחד)
לחץ כאן
הקודם
הבא
גיליון השבוע
מופץ בעשרות ישובים משנת 1986 לפרסום 04-6971469

מפקד חטיבת החרמון והגולן:"אנו פועלים ללא לאות לסכל ולפגוע בכל במי שמנסה לשבש את שגרת חיינו"

זמן קריאה מוערך: 2 דקות לפני כחודשיים נכנס לתפקידו אל"ם אורן שמחה כמפקד חטיבת הגולן והחרמון. לקראת ראש השנה הראשון שלו בגזרה כמפקד החטיבה הוציא אל"ם, אורן שמחה אגרת ברכה מיוחדת

בצפת נערך כנס גבאים וחלוקת שי לבתי הכנסת

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה רגע לפני כניסת השנה הראשונה וכהיערכות לקראת הימים הנוראים נערך במתחם הסראיה בצפת כנס גבאים מקומי בהשתתפות עשרות גבאים מבתי הכנסת בעיר. הגבאים התוודעו לראשונה

דילוג לתוכן