fbpx

11 שנים -5 פרסי חינוך – מעצר והוכחת חפות – אוחנה: "חבל שזפרני בחר לסיים לפני פתיחת הלימודים"

זמן קריאה מוערך: 4 דקות

11 שנים לאחר שעופר זפרני החליף את בתיה וישניה והובא לצפת ע"י ראש העיר דאז, אילן שוחט, הוא עוזב לטובת ניהול בית הספר "דנציגר" בקרית שמונה שמעתה תנוהל ע"י רשת אורט.

זפרני נחשב ברשת עמל כאחד מהמנהלים הטובים ברשת ואין ספק שברשת הביעו אכזבה על כך שזפרני עזב לרשת המתחרה אורט, שהייתה מועמדת להחליף את עמל בצפת בניהול בית הספר. מלבד האירוע הלא נעים שעבר על זפרני בתחילת 2017, הוא ידע לנהל את בית הספר ביד רמה. חצי שנה לאחר שנעצר בשל חקירה שהתנהלה נגדו בחשד למעשים מגונים ולאחר מאבק ממושך להוכחת חפותו, הוא חזר לנהל את בית הספר, לאחר שוועדה מקצועית במשרד החינוך אפשרה את שובו.

ראש עיריית צפת, שוקי אוחנה לא אהב את ההחלטה של זפרני שהתקבלה בתקופת קורונה ומספר ימים לפני תחילת עונת הלימודים הבאה. אוחנה התייחס לעזיבתו של זפרני בעמוד הפייסבוק שלו: "קיבלתי את הודעתו של ידידי עופר זפרני וצר לי שבחר לסיים את עבודתו בשלב זה , רגע לפני פתיחת שנה"ל ביימים מאתגרים של הקורונה, ועבר לנהל את ביה"ס "דנצינגר" בקריית שמונה". עופר, אני ותושבי העיר צפת מוקירים ומעריכים את פועלך ותרומתך, מודים לך על העשייה ומאחלים הצלחה רבה בהמשך הדרך! עיריית צפת בשיתוף מלא והדוק עם רשת עמל ומשרד החינוך , ימשיכו להוביל ולהצעיד את בית הספר להצלחות והישגים, כפי שעשינו עד היום בהתמדה ובמקצועיות יחד עם הסגל האיכותי של בית הספר".

עוד כתב, אוחנה: "חשוב להדגיש שבית הספר מושתת , מבוסס ובנוי על מערך שלם של צוותי הוראה , חינוך וניהול מנוסים , מקצועיים וחזקים שימשיכו לבצע את עבודתם במסירות ואחריות , תוך המשך חתירה למצויינות , בהתמדה ובעקביות בשיתוף פעולה פורה עם הוריי בית הספר. אגף החינוך , משרד החינוך ורשת עמל פועלים במרץ כדי לאתר מנהל/ת לביה"ס שיתאימו לאתגר המיוחד, הניצב בפני מערכת החינוך המפוארת שלנו בצפת. הורים יקרים, אני מתחייב כי נבחר את המנהל/ת הטוב/ה ביותר להמשך קידום והעצמת מערכת החינוך בכלל ובית הספר בפרט. עופר תודה רבה".

זפרני הוציא מכתב פרידה להורים: "משפחת בית הספר הרב תחומי, מורים , עובדים , הורים וכמובן היקרים לי מכל תלמידיי היקרים. ב 11 שנים האחרונות עמדתי בראשה של ספינת הדגל החינוכית של בירת הגליל-צפת. שנים של יצירה והתפתחות בהם כבש בית הספר כמעט כל פסגה אפשרית. 5 פרסי חינוך, תו התקן efqm לאיכות ומצויינות וכמובן הפרס היוקרתי של נציבות המדינה ומשרד ראש הממשלה לאיכות ומצויינות.שנים של עבודה משותפת עם צוות חינוכי מסור שמעניק מכל הנשמה והלב למען ילדי העיר, עובדים חרוצים ומחוייבים שאין כמותם.במידה מסויימת הגעתי לתחושת מיצוי..ואני מרגיש נכון לאתגר הבא. אני מבקש לבשר לכם כי לקחתי על עצמי את ניהול קרית החינוך בקרית שמונה אורט דנציגר…אתגר מרגש שהוא גם במידה רבה הבית שלי.

אני פונה לדרך חדשה אך מבקש להודות ולהוקיר את כל הטוב שבעולם ,לכל השותפים שלי שבלעדיהם לא יכלה להתגשם העשייה הברוכה ברב תחומי.לכל הצוות החינוכי ולשותפות שלי בהנהגת בית הספר הסגניות: עידית ברקוב חדד ואיריס אלבו דיין לצוות העובדים המסור והנאמן.לרשת עמל ובאופן מיוחד לעו"ד רווית דום המדהימה. לכבוד ראש העיר מר שוקי אוחנה.. שותף אמת המחוייב לחינוך בעיר.למשרד החינוך בהנהגתה של ד"ר אורנה שמחון מנהלת המחוז המקצועית ופורצת הדרך. כמובן למפקחת היקרה שלנו הגב" אפרת בן צור.
תודה מיוחדת אני מבקש לייחד לקהילת ההורים בעיר ולהנהגת ההורים המפוארת בצפת…הוכחתם שהחינוך הוא בנפשכם..והייתם שותפים נכונים וראויים…היה לי כבוד רב לתת לכם שרות.

היום ערב ט'ו באב – שכולו אהבה ויום שלישי בשבוע…באתי לצפת באהבה גדולה ואני נפרד ממנה באהבה גדולה עוד יותר…פעמיים כי טוב.אוהב אתכם מעמקי נשמתי…ותמיד זמין ונכון לסייע בכל שידרש. שלכם,עופר זפרני.

תגובת עופר זפרני: "היתה לי זכות גדולה להוביל את ביה"ס הרב תחומי בגין בצפת ספינת הדגל החינוכית בעיר. בזכות צוות חינוכי מסור וערכי, עובדים מחוייבים וקהילת הורים ומנהיגות הורים שאין שניה לה. אני אסיר תודה לשותפים למלאכת ההגשמה, לשוקי אוחנה ראש העיר..שכל כולו שם את החינוך בראש מעיניו, לרשת עמל ולעו"ד רווית דום המנכלית שאפשרה לבית הספר לעוף גבוה, למנהלת המחוז התותחית שלנו ד"ר אורנה שמחון ולמפקחת המדהימה הגב' אפרת בן צור.המהלך עצמו תואם עם כל הגורמים, אחרי 11 שנות עשיה מלאה ..ומתוך רצון אישי להמשיך ולהגשים את עצמי באתגרים חדשים. צפת לעולם תהיה עבורי מקום שכולו אהבה , הכרת הטוב עם הילדים והנוער הכי מוכשר שיש".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
גיליון השבוע
מופץ בעשרות ישובים משנת 1986 לפרסום 04-6971469

טיפים למציאת מובילים מומלצים בצפון

זמן קריאה מוערך: 3 דקות כשאתם מתכננים את מעבר הדירה או המשרד שלכם אתם מחכים לרגע הנכון כדי למצוא את המוביל המתאים להם. זה מתחיל כמובן בבקשה לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן