גם זקני צפת לא זוכרים – היום הגשום ביותר מאז שנות ה-30

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב skype
שיתוף ב print
זמן קריאה מוערך: 2 דקות

גשם הזלעפות שירד היום בכמויות רבות הביא את העיר צפת לשבור שיאים בכל מה שקשור לכמות המשקעים. כמות שלא נרשמה בצפת מאז סוף שנות ה-30 אז החלה תחילת המדידות.

בעיריית צפת למודת הניסיון מנזקים שארעו בשנים עברו, נערכו בהתאם ובכוחות מתוגברים על מנת לטפל בדחיפות באירועים חריגים. ראש עיריית צפת: "לאחר שעברנו על כל מחדלי העבר שהובילו בשנים עברו להצפות ונזקים כבירים, קיימנו ישיבת הערכות לחורף ולשמחתי עובדי העירייה טיפלו בהם במהלך החודשים האחרונים. כמו כן קיימנו ישיבת הערכות מפורטת לקראת המערכת הנוכחית. עובדי העירייה המסורים ביצעו בדיקה של כל מעברי וניקוזי המיים וגם במהלך היממה האחרונה בזמן אמת פתחו מעברים שנחסמו השל הגשמים הרבים ואירועי סחף (אבנים וכו)".

עוד הוסיף, אוחנה:" זו הזדמנות מצויינת להודות פעם נוספת לאלו שמגיע להם יותר מכל- עובדי העירייה הנחושים, מסורים ואחראים- הוכחתם פעם נוספת שלתושבי צפת יש על מי לסמוך!. יחד נמשיך לעשות למען העיר שאין עוד כמוה בעולם והתושבים שמגיע להם הכי בעולם".

כתבות נוספות

צפת בשלב חצי גמר גביע האיגוד מול חדרה – ביום ראשון מקווים להשלים ניצחון שלישי נוסף על מגדל העמק

זמן קריאה מוערך: 2 דקות קבוצת מ.ס. דניאל צפת שהרשימה בניצחון נאה בראשית השבוע במגדל העמק במסגרת רבע גמר גביע האיגוד על קבוצתה המאוחדת של נוף הגליל, עמק יזרעאל ומגדל

Read More »
דילוג לתוכן