קבוצת מכבי רחובות לא היוותה יריב שקול לקבוצת מ.ס. דניאל צפת והשיגה מולה את ניצחונה החמישי ברציפות, ניצחון שמסמן אותה כקבוצה רצינית למאבקי העלייה ללאומית. רחובות מביסה את צפת, 78:99 (49:59) צפת שהגיעה למשחק מעודדת מנציחונה הנאה על רמת השרון הייתה טובה ברבע הראשון שהסתיים ביתרון של 5 נקודות, 28:23.
![](https://i0.wp.com/g-news.co.il/wp-content/uploads/2024/01/תמונה-של-WhatsApp-2024-01-02-בשעה-19.55.52_1e82026e.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)
עד תום המחצית הראשונה צפת הפגינה משחק הגנה חלש ואפשרה למקומיים לרדת למחצית עם יתרון של 10 נקודות 49:59. למחצית השניה עלתה רק קבוצה אחת לפרקט. המקומיים מרחובות התעללו בצפתים שהפגינו משחק חלש ומסורבל. רחובות הובילה ב- 25 הפרש בדקה ה-27, 52:77. צפת הצליחה לצמצם עד תום הרבע השלישי ל- 64:79 והשאירה לה סיכוי לרבע האחרון.
![](https://i0.wp.com/g-news.co.il/wp-content/uploads/2024/01/תמונה-של-WhatsApp-2024-01-02-בשעה-19.55.53_eaebfa80.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)
צפת פתחה את הרבע לא כפי שסיימה את הרבע הקודם והפכה את המשחק לגרבג' טיים בשלב מוקדם. בסיום צפת סופגת את הפסדה החמישי, 78:99 ועדיין נותרה ללא ניצחון ליגה במשחק חוץ. בצפת בלט אופק בן יעקב עם 21 נקודות. במחזור הבא תארח צפת באולמה את מכבי מעלה אדומים במטרה להמשיך את ההצלחות במשחקי הבית מול האוהדים המקומיים כפי שעשו בנצחונות על נהריה ורמת השרון.
![](https://i0.wp.com/g-news.co.il/wp-content/uploads/2024/01/תמונה-של-WhatsApp-2024-01-02-בשעה-19.55.53_7083530d.jpg?resize=800%2C534&ssl=1)
אולי יעניין אותך
לגלות עוד מהאתר חדש בגליל
Subscribe to get the latest posts sent to your email.