המכללה האקדמית צפת זכתה בפרס הלאומי לאיכות ומצוינות מטעם משרד ראש הממשלה

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

המכללה האקדמית צפת זכתה בפרס הלאומי לאיכות ומצוינות במגזר הציבורי ע"ש יצחק רבין לשנת 2018. הפרס, מטעם משרד ראש הממשלה, יוענק למכללה בתחילת החודש  הבא ע"י נציבות שירות המדינה, בטקס מיוחד שיתקיים במוזיאון ארצות המקרא בירושלים.

זו פעם שנייה בה זוכה המכללה להוקרה מיוחדת. בשנת 2012 זכתה לתעודת ציון לשבח  על הישגיה בתחרות הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות במגזר העסקי ע"ש יצחק רבין.פרופ' אהרן קלרמן נשיא המכללה האקדמית צפת "הזכייה בפרס היא מקור גאווה גדול למכללה, לכל העובדים והמנהלים.  הרמה אליה הגענו הינה בזכות עבודה משותפת ותרומה של כל אחד ואחת מעובדי המכללה לארגון."

עו"ד אריה הרמלין יו"ר הועד המנהל של המכללה "תחרות זו היא היוקרתית ביותר בתחום האיכות והמצוינות במדינת ישראל.הפרס הוא הוקרה על איכות ומצוינות, לצידה של השקעה מיוחדת של הנהלת המכללה, הסגל האקדמי והמנהלתי בקידום, והנגשת ההשכלה הגבוהה לתושבי הגליל, ואני מודה להם על כך".

ראשי המכללה האקדמית צפת התבשרו על הפרס היוקרתי ע"י וועדת השיפוט העליונה של תכנית הפרס הלאומי, אשר מצאה את המוסד האקדמי ראוי ל­­מצוינות בחמישה כוכבי ארד.המכללה נבחרה לאחר תהליך בחירה ארוך ומורכב שהתפרס על פני כשנה, באמצעות ועדת השיפוט העליונה בראשות השופט  עזרא קמא. בין השאר, ביקר צוות השיפוט במכללה, נפגש עם העובדים, עיין בחומרים ונחשף להישגים ולדרכי הפעולה של הארגון.  מה שהוביל לזכייה בפרס, במידה רבה היה התוצאות החיוביות הגבוהות בבדיקת  מדדי המכללה  בנוגע לנושאים שנבחנו.

תהליך ההכנה לפרס רוכז בידי משה אסף, מנהל משאבי אנוש ואיכות במכללה. לצורך הגשת המכללה לתחרות היה צורך לכתוב חוברת שתציג את המכללה על כל היבטיה בהתייחס למודל המושתת על תכנית הפרס האירופי היוקרתי למצוינות ארגונית המתייחסת להשקעת המכללה בחמשת מרכיבים ה"מאפשרים": מנהיגות; אסטרטגיה; הון אנושי; שותפויות ומשאבים; תהליכים, מוצרים ושירותים. וכן לארבעת מרכיבי ה"תוצאות" של פעילות המכללה: תוצאות ללקוחות; תוצאות להון האנושי; תוצאות לקהילה ותוצאות עיקריות.

תכנית הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות ע"ש ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל, מיועדת לארגונים וליחידות במגזר הציבורי,ונערכת ברוח החלטות הממשלה לקידום האיכות והמצוינות בישראל התכנית מנוהלת על ידי נציבות שירות המדינה ומתקיימת בחסות משרד ראש הממשלה ובשיתוף האיגוד הישראלי לאיכות. ההשתתפות בתכנית הינה חלק מתהליך הטמעת עקרונות הניהול האיכותי ומהווה מרכיב באסטרטגיית בניית המצוינות הארגונית. רבים מהארגונים והיחידות אשר השתתפו בתכנית ובתכניות דומות בחו"ל מעידים שהדבר תרם רבות להישגיהם ולהצלחתם.

שיתוף כתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

הקרן לידידות החלה במבצע חלוקת מענקים ואמצעי חימום לקשישים נזקקים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות החורף הגיע במלוא עוצמתו לישראל ולצד השמחה הגדולה על גשמי הברכה ישנן אוכלוסיות שלמות בישראל המתקשות לעמוד בנטל הכלכלי הכרוך בחימום הבית. האוכלוסייה הרגישה ביותר

קרא עוד »

ראשי רשויות מהגליל העליון השתתפו בטקס קביעת המזוזה במלון מצפה הימים

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה היום (שלישי) התקיים אירוע קביעת מזוזה במלון מצפה הימים המחודש. מנכ״ל הרשת ליאור רביב, ומנכ״לית המלון סיגי לבנקופף אירחו את בן לואיס מבעלי רשת ישרוטל,

קרא עוד »

היום הקר ביותר: שלג בהרי הגליל והגולן – הכביש מגונן לגדות חסום

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה שלג בכמויות עדיין אין בצפת, אך קר מאוד ולפי דיווחי החזאים מדובר ביום הקר ביותר בחורף הנוכחי. התלמידים בצפת, בגולן ובמרום הגליל התאכזבו לגלות כי

קרא עוד »

פרצו לסופרמרקט בצפת – פעולה משולבת של שוטרי צפת והירדן הביא ללכידתם של שלושה

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה שוטרי משטרת ישראל עצרו שלושה חשודים שפרצו הלילה לצרכנייה בשכונת נוף כנרת שבצפת-מעצרם הוארך בבית המשפט. הלילה התקבל אירוע במוקד 100 של המשטרה לפיו ישנם

קרא עוד »
דילוג לתוכן