הלחץ עזר: נקודות מד"א באביבים, מרגליות ומרום גולן לא ייסגרו

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב skype
שיתוף ב print
זמן קריאה מוערך: 2 דקות

בהמשך להודעת מד"א אתמול על סגירת שלוש נקודות הזנקה של אמבולנסים באביבים, מרגליות ומרום גולן, עקב אי העברת תקציב ממשרד הבריאות, פנו יו"ר אשכול גליל מזרחי, בני בן-מובחר וראשי רשויות לסגן שר הבריאות, ח"כ יעקב ליצמן ולגורמים בכירים במד"א על מנת לפתור את המשבר.

בעקבות הלחץ הודיע מנכ"ל מד"א אלי בין כי משרד הבריאות יעביר את התקציב בימים הקרובים, וכי תחנות מד"א יחזרו לעבוד כסדרן. יו"ר אשכול גליל מזרחי, בני בן-מובחר: "אני שמח שהמשבר נפתר בעקבות הפניות והלחץ שהפעלנו. מרגע שהובא לידיעתנו האיום על סגירת תחנות מד"א שמשמעותן הצלת חיים, לא שקטנו עד אשר הובטח לנו שהתחנות יאויישו ויפעלו ויתנו את המענה הבסיסי ומציל החיים עבור תושבי הגליל המזרחי. החשש שלנו היה שבימים הגשומים האלה, כאשר ערפל שורר בכבישים, לא יהיה מענה רפואי מידי לתאונות דרכים ולכן פעלנו ביתר שאת. התחושה היא שאנחנו, ראשי הרשויות, צריכים לעמוד על המשמר כל הזמן כדי למנוע ביטול שירותים שאמורים להיות חסינים וקבועים עבור התושבים והמצב הזה חייב להשתנות. נמשיך לקחת אחריות ולדאוג לפתח ולשמר את איכות החיים בגליל המזרחי".

כתבות נוספות

צפת בשלב חצי גמר גביע האיגוד מול חדרה – ביום ראשון מקווים להשלים ניצחון שלישי נוסף על מגדל העמק

זמן קריאה מוערך: 2 דקות קבוצת מ.ס. דניאל צפת שהרשימה בניצחון נאה בראשית השבוע במגדל העמק במסגרת רבע גמר גביע האיגוד על קבוצתה המאוחדת של נוף הגליל, עמק יזרעאל ומגדל

Read More »
דילוג לתוכן