רשות ניקוז כינרת העמידה כלים כבדים לטובת פעולות ניקוז נקודתיות ביישובי עמק החולה

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב skype
שיתוף ב print
זמן קריאה מוערך: < 1 דקה

רשות ניקוז כינרת העמידה בכוננות לאורך היממות האחרונות, את כלל הכלים הכבדים שברשותה וגייסה את כלל הקבלנים, לטובת פתיחת חסימות, עקב המשקעים הרבים שגרמו להצפות נקודתיות ביישובי עמק החולה.

צביקה סלוצקי, מנכ"ל רשות הכינרת אמר, כי צוותי רשות ניקוז כינרת פעלו לאורך היום והלילה יחד עם צוותי מועצה אזורית הגליל העליון ברשותו של גיורא זלץ וצוות תאגיד המים של המועצה ברשותו של גרשון שרון, באמצעות משאבות גדולות, מחפרונים ושופלים, על מנת לשחרר חסימות שנוצרו עקב הזרימות והסחף הכבד. רשות ניקוז כינרת העמידה בכוננות את כלל הקבלנים שעובדים אתה, בכדי למנוע נזקי שיטפונות והצפות בעמק החולה. אנו עוקבים בדריכות אחר זרימות המים בנחלים ובעיקר אחר העלייה של המים באזור נהר הירדן בעמק החולה, בעיקר התעלות המערביות והמזרחיות וכן עסוקים בסיוע לאורך כל היממה לרשויות. עד כה סייענו במספר מוקדים נקודתיים, אך בסך הכול מערכת הניקוז פועלת כשורה גם במערכת גשמים ומשקעים עמוסה מאוד כמוה לא נראתה שנים" אמר סלוצקי.

כתבות נוספות

צפת בשלב חצי גמר גביע האיגוד מול חדרה – ביום ראשון מקווים להשלים ניצחון שלישי נוסף על מגדל העמק

זמן קריאה מוערך: 2 דקות קבוצת מ.ס. דניאל צפת שהרשימה בניצחון נאה בראשית השבוע במגדל העמק במסגרת רבע גמר גביע האיגוד על קבוצתה המאוחדת של נוף הגליל, עמק יזרעאל ומגדל

Read More »
דילוג לתוכן