בצפת הוחרמה מונית פיראטית – הנהג אסף נוסעים למרות שאינו מורשה

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה

שוטרי משטרת ישראל עצרו בצפת רכב מסחרי לבדיקה. השוטרים נדהמו לגלות כי הנהג השתמש ברכב כ-"מונית", הסיע את הנוסעים בתשלום, כשהוא לא מורשה לנהוג את הרכב וללא רשיון נהיגה מתאים כמו כן הסיע יותר נוסעים מהמותר עפ"י חוק.

אתמול במהלך פעילות יזומה בצפת עצרו השוטרים רכב מסחרי שעורר את חשדם לבדיקה במהלכה הוברר כי על פי החשד, החשוד נוהג את הרכב ללא רשיון נהיגה מתאים והוא אינו מורשה לנהיגה ברכב מסוג זה. עוד עלה מבדיקת השוטרים כי החשוד הסיע ברכב 10 אנשים במקום 8, הכמות המותרת על פי חוק, כשהוא גובה מהם תשלום בגין הנסיעה.

נהג הרכב (24,טובא זנגרייה) עוכב לתחנת המשטרה לחקירה, רשיון הנהיגה שלו נפסל ל-30 יום כמו כן רכבו הושבת ל-30 יום וכתב אישום יוגש כנגדו עם סיום החקירה. שימוש ברכבי "הסעות" שאינם מורשים מעודד ביצוע עבירות שיש בהן לסכן את הנוסעים ברכב והולכי רגל. משטרת ישראל תמשיך בפעילותה למנוע תאונות הגורמות לפצועים והרוגים מיותרים באמצעות פעילות אכיפה תוך שילוב פעולות הסברה ומניעה.

תגובה אחת

 1. איך מדווחים על נהג נוסף שעושה את אותו הדבר בדיוק בכרמיאל
  שם הנהג : אביחי גבריאלי
  ת.ז : 027330471
  מגורים הגליל 28 כרמיאל
  מספר רכב :87-430-30
  סוג סיטרואן גמפי פרטית!!
  לא מורשה להסיע נוסעים
  לפרטים נוספים 0503441854
  שמעון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

גיליון השבוע
מופץ בעשרות ישובים משנת 1986 לפרסום 04-6971469

דואגים לבעלי החיים: בצפת מאכילים חתולים – באשכול גליל מזרחי מאמצים כלבים

זמן קריאה מוערך: 2 דקות בעקבות ההנחיות המגבילות את התושבים לצאת מביתם, החליטו גם בעיריית צפת וגם בשירות הווטרינרי האזורי של אשכול גליל מזרחי, על מספר פעולות לסייע לבעלי החיים

קרא עוד »
דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: