fbpx

המשימה: מנקים את חדרי הילדים והפעם חדרי הבנים!

צילום pexels

אם אתם הורים מאושרים לכמה ילדים, אתם בוודאי יודעים שילדים, סדר וניקיון זה לא הזיווג הכי מוצלח שיש. אנחנו לא אומרים שאין ילדים מסודרים, ודאי שיש כאלו, פשוט יש יותר ילדים שלא מסודרים, ילדים שעסוקים יותר בלבלגן מאשר בלסדר. אז אומנם הם האהבה בלב הכי גדולה שיש, אבל מישהו צריך לעשות כאן סדר והמישהו הזה הוא אתם. לכבוד כל אותם הורים נחושים, שמעוניינים להשליט סדר וניקיון, לפניכם כמה טיפים מועילים לצלוח במשימת העל הזו! אל תשכחו להצטייד בחטיף אנרגייה, בקבוק של שני ליטר מים, חומרי ניקוי ועצבים מברזל- ושיהיה לכם בהצלחה! (אתם תצטרכו אותה).

היערכות נפשית
טרם אתם כובשים את חדרי הילדים שלכם, רצוי שתתכוננו נפשית לאירוע המכונן הזה. מראש תבינו שמדובר בכמה שעות טובות מהזמן שלכם, שיופנו לטובת מיון וסידור חפצים קטנים עד קטנים מאוד ומרגיזים עד מרגיזים מאוד. משזה נאמר בחרו ביום שיש לכם את הזמן להקדיש לכך והתחילו באופן שיטתי.


באופן כללי נציין ש…
אם יש חדר שאפשר למצוא מה לזרוק, להשליך או לסדר בו זה חדר הילדים. יש להם – לילדים שלנו – את הכישרון המבורך לאסוף ערמות של זבל, דפים, עטים שלא עובדים, עפרונות שכבר לא נשאר מה לחדד בהם, מחקים שבורים שנשאר מהם קצה קטן של כמעט כלום והרשימה עוד ארוכה. אם בורכתם בבנות תוכלו ליהנות גם משלל חרוזים, פייטים ושאר תכשיטים וקישוטים שאינם בשימוש, אך בהחלט מפוזרים בכל מיני אזורים ברחבי החדר, המגירות והארונות. לכן נמליץ לכם להצטייד עם שקיות זבל גדולות במיוחד ולצאת למשימת הסדר והניקיון.


בואו נתחיל
החומרים הנדרשים למשימה הזו הם סמרטוט לח או מיקרופייבר, שפריצר או ספריי לניקוי וחיטוי משטחים כי ילדים הם גם דבקים הודות לכמויות הסוכר שהם צורכים. אין להם איזה צורך מיוחד לשטוף את הידיים אחרי שמרחו עליהן רוק עם טופי, ומכן הדרך אל החלונות והרהיטים היא קצרה ורצופת לכלוך שקשה להסיר. עוד חומרים שכדאי שיהיו ברשותכם הם ספוג הפלא, סקוטשים וכמובן דלי עם מים וחומר לרצפות, מטלית לרצפה ומטלית לייבוש. אם אתם חובבי מוזיקה התחברו אל הנייד ואל זוג אוזניות והתנתקו מרעשי הבית והסביבה, כדי שתוכלו להתייחד עם המשימה שלשמה התכנסנו באופן הטוב ביותר.


חדרי בנים
אם יש לכם בנים בבית, שהם פעוטות בגילאי שנתיים ומעלה והם כבר מסתובבים באופן חופשי ועצמאי ברחבי הבית, הכינו את עצמכם לחדר שבו כל מה שלא נעול, מודבק, מרותך או ממוסמר לקיר, נמצא על הרצפה. החל מספרי ילדים שתודה לאל עברו לכריכה קשה ולא דפים דקים כפי שהיו בעבר, דרך שלל צעצועים שפעם היו בארון או מגירה או קופסה מסודרת וכלה בערמה של חבילות החיתולים זרוקה על הרצפה והכי כיף – ערמה של מגבונים שהם הוציאו אחד אחד מהחבילה וכעת היא על הרצפה במוקדים שונים של הבית, לאחר שהם עברו ניגוב קל של הרצפה והרהיטים. כן, ככה זה כשאתה עצמאי ונייד.


אם יש לכם בנים יותר גדולים, תוכלו להתרשם ממגוון מעניין של נעלי ספורט על הרצפה, חלקי משחקים של רובוטים או פאזלים, מטען זרוק אי שם בחדר ועוד חפצים שאפשר לזרוק בכיף כי יש מקום על הרצפה. ואם בורכתם בבני נוער, תוכלו לחיות את החוויה של גרביים בניחוחות מופלאים, שטחובים בפינות השונות של החדר, מחכים להימצא יום אחד בידי מושיע. לצידם תמצאו שלל בגדים, ביניהם בגדי ספורט בעוד ניחוח ייחודי, שאריות של אוכל מהפעם האחרונה שהזמינו וולט, כוסות, צלחות, פחיות שתייה והיד עוד נטויה. בהצלחה כבר אמרנו?


לגלות עוד מהאתר חדש בגליל

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

השאר תגובה

לגלות עוד מהאתר חדש בגליל

כדי להמשיך לקרוא ולקבל גישה לארכיון המלא יש להירשם עכשיו.

להמשיך לקרוא

דילוג לתוכן