fbpx

חברת גלעד מאי חנכה "בית לדוגמא" נוסף בחצור הגלילית

זמן קריאה מוערך: 2 דקות

בתוך פחות משנה חברת גלעד מאי היוזמת ובונה את פרויקט המגורים "בית בבוסתן" בחצור הגלילית, חונכת "בית לדוגמא" נוסף. מדובר בקוטג' דו משפחתי, מתוכנן, מעוצב ומרוהט, הממוקם באחד מהבתים הבנויים בפרויקט אשר הוסב לטובת המחשת חוויית המגורים בו. לאחר שהקודם נמכר בסמוך להשקתו ומאוכלס בימים אלו.

צילום – רוית פרי. מעצבת – מאי יפרח

"שני הדברים המשמעותיים ביותר שראיתי לנגד עיני בתהליך היו קודם כל להבין – איך מייצרים חיים? מי המשפחה שמתוכננת לגור כאן?". אומרת מעצבת הדירה מאי יפרח.

"דמיינתי משפחה שגרה שם, כמה ילדים יש לה? באילו גילאים? אילו אלמנטים צריכים להיות בחדרי השינה, במקלחות? איך החיים שלהם נראים בבית?

הדבר השני והחשוב לא פחות היה כיצד להביא את אותה משפחה להוצאה שפויה בעיצוב הדירה, ריהוטה ותכולתה ועדיין לשמור על סטנדרט גבוה ועדכני".

יפרח טוענת שרוכשים רבים משקיעים את רוב כספם על הדירה וכשמגיע שלב העיצוב שדורש השקעה ראשונית גבוהה הם מוותרים ובדרך כלל נוטים לדחות לזמן מתאים יותר. "כאן ההנחה שלי היתה לאפשר להם להתרשם ולחוות בית מושקע, לתת להם רעיונות עיצוביים אשר הם יכולים לאמץ וכן להשתמש באלמנטים או רהיטים מביתם הקודם מתוך מחשבה של חיסכון וקיימות". אומרת יפרח, ומספרת כי הבית עוצב בסגנון מודרני המתאים לפרברי תל אביב ולישובי הגליל כאחד "הפרדנו בין הקומה הראשונה לשנייה מתוך ההבנה שיש ליצור חלל משותף של אירוח ופנאי בקומה התחתונה ולמעלה לייצר מרחב מגורים שקט ואינטימי".

יפרח מסכמת: "לבית לדוגמא, חשיבות גדולה באופן שמקנה תחושה של מוצר ממשי, שניתן לבוא ולראות, לחוש ולדמיין את החיים בו מה שלא ניתן לעשות כשקונים דירה "על הנייר" כשמה שנמצא לנגד ענינו אלו הן התכניות בלבד. הביקור בבית לדוגמא עוזר בקבלת פרופורציות של גדלים, אפשרויות מיקום רהיטים ואביזרים ותחושה אמיתית למבקרים של האווירה במגורים בבית שיכול להיות שלהם".

פרויקט "בית בבוסתן" כולל 26 קוטג'ים בסטנדרטיים גבוהים במיוחד, בעלי שני מפלסים שלכל אחד גינה פרטית הפונה אל נוף עוצר נשימה לגליל, לעמק החולה ולגולן. מחברת גלעד מאי נמסר כי נותרו עוד בתים בודדים לאכלוס מידי בניהם קוטג'ים 5 חדרים דו משפחתיים בגודל של 153 מ"ר עם גינה בגודל של עד 150 מ"ר וחניה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
גיליון השבוע
מופץ בעשרות ישובים משנת 1986 לפרסום 04-6971469

כן חיוני/ לא חיוני? האבסורד שבסגר הנוכחי

זמן קריאה מוערך: 2 דקות כן חיוני/ לא חיוני?הסגר החדש גורר איתו יותר שאלות מתשובות, יותר אי הבנות מהסכמות ולצד זה שלל פתרונות יצירתיים כדוגמת אותו בעל עסק שכתב פשוט

אופיר סופר: היה ראוי שהמדינה הייתה משקיעה באופן מיידי מיליארד שקלים במיגון הצפון״

זמן קריאה מוערך: < 1 דקה בדיון שהתקיים בוועדת חוץ וביטחון ביוזמת ח״כ אופיר סופר מסיעת ימינה בנושא תוכנית ״מגן הצפון״, הוא אומנם פירגן לשר לנושאים אזרחיים וחברתיים במשרד הביטחון, מיכאל

דילוג לתוכן